Skip to content

Plytelių klojimas Vilniuje

noun_tiles_2277541

Plytelių klojimo darbai yra vienas iš galutinio patalpų apdailos etapų atnaujinant butą, namą ar kitas patalpas, kurį sudaro keraminių plytelių arba akmens klojimas.

Šis etapas apima:
Paviršiaus paruošimą
Plytelių pjaustymas ir kampų šlifavimas
Klijų paruošimas
Plytelių klojimas ant paviršiaus

Savo darbe dizaineriai plačiai naudoja kambarių dekoravimą plytelėmis ar akmeniu – tai leidžia padaryti interjerą ne tik individualų ir gražų, bet ir praktišką, ypač patalpose, kuriose reikia dažnai daryti šlapia valymą (virtuvės, vonios kambariai, koridoriai, laiptai ir kt.) .)). Dėl tos pačios priežasties būtent plytelės gali būti tinkamos pramoninėse patalpose ar biure.

Reikėtų pažymėti, kad plytelių klojimo kokybė yra vienas iš svarbiausių visų remonto lygio rodiklių. Mūsų įmonėje dirba aukščiausio lygio plytelių klojėjai. Teikdami plytelių klojimo paslaugas, mūsų įmonė naudoja tik modernias medžiagas griežtai laikydamasi technologijos.

Nededame plytelių klojimo pigiai ir greitai, tai darome kokybiškai ir už priimtiną kainą.

Natūralu, kad plytelių klojimo darbai turėtų būti pradėti nuo parengiamųjų priemonių. Kad plytelė po klijų išdžiūvimo tolygiai „atsigultų“ ir nesusitrauktų, pats tvirtinimo pagrindas turi būti lygus. Galiu visiškai užtikrintai pasakyti, kad keraminių plytelių klojimas ant storo klijų sluoksnio (norint pasiekti reikiamą lygį) nėra gera idėja. Esant nelygioms sienoms, bet kokiu atveju sunku pasiekti gerą rezultatą – net jei „ištempiate“ plokštumą, tada, kai klijai išdžiūsta, plytelės „atsisės“ skirtingais būdais – vien dėl nevienodo sluoksnio storio.

 

Plytelių klojimas Vilniuje – Susisiekite konsultacijai